Življenje je košarka – revijalna tekma v Kopru

Objavljeno 9.9.2013

SONY DSC

Ekipa 6 košarkarjev VDC Kranj se je s tremi spremljevalci odpravila v Koper na revijalno tekmo, ki je potekala v okviru Evropskega prvenstva v košarki.
Imeli smo čast, da smo tekmo odigrali v športni dvorani Bonifica, kjer se trenutno odvija Evropsko prvenstvo v košarki.
Odigrali so tekmo 2×15 minut, v kateri so sodelovali: VDC Koper, VDC Kranj, VDC Idrija- Vrhnika in VDC Nova Gorica.

Med polčasom je Eva Pirnat poskrbela za čudovit plesni nastop ob zvokih skupine Queen – We are the Champion.

Po končani tekmi je sledil govor varovanke Suzane Pevec, v katerem se je zahvalila Siniši Drobnjak in Boštjanu Nachbarju za sodelovaje. Sledil je tudi govor Siniše Drobnjak in direktorice  VDC Koper Andreje Jurca, ki je ob enem vse prisotne povabila na ogled manjše razstave fotografij preteklih treningov Življenje je košarka.
Po prireditvi je sledilo še skupno slikanje in kosilo v OŠ Koper.

Tako kot v teh dneh cela Slovenija, tudi v škofjeloški enoti spremljamo dogajanje na Evropskem prvenstvu v košarki. Največja navdušenca sta Sandra in Tomaž, ki dnevno spremljata vse tekme, rezultate pa vpisujeta v razpredelnico. Z velikim veseljem sta v petek zjutraj  vpisala  rezultat tekme Slovenija – Španija, v kateri so »Lipkoti« premagali aktualne evropske prvake, z malo žalosti pa tudi naš nedeljski poraz proti sosedom Hrvatom.